» » Mesleki Eğitim Hakkında Kanun

Mesleki Eğitim Hakkında Kanun

Gönderildiği yer: Mesleki Eğitim Haber | 1

Mesleki Eğitim Hakkında Kanun

Mesleki Eğitim Hakkında Kanun ; 6331 İş Sağlığı ve Güvenliği / 17. Madde (çalışanların eğitimi) 3. bendinde

Mesleki eğitim alma zorunluluğu bulunan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde, yapacağı işle ilgili mesleki eğitim aldığını belgeleyemeyenler çalıştırılamaz.

yazmaktadır.

Mesleki Eğitim Hakkında Kanun neleri içeriyor? Tam metni sayfamızın altında Mevzuat.gov.tr den alıntı yaparak sizlere hem metni hemde linki veriyoruz. Lütfen mesleki eğitimleri atlamayalım, güvenle çalışalım!

Daha verimli iş, daha güvenli personeller..

Resmi Link : Mevzuat 6331 Kanunu

İlgili 6331 Kanun Resmi İçeriği Pdf alıntısı.

Başvuru – bilgi@mesleki-egitim.org – 0850 532 54 41

Gerekli olan belgelendirmeyi firmamız ile uzman kadromuz sayesinde gereken modüllerinin tamamında hemde firmanızda gerçekleşen eğitimler ve sonrasında MEB Onaylı belgelendirme hizmeti veriyoruz.

Mesleki Eğitim Hakkında Kanun içeriğinde bahsedilen cezai durumlara firmaların düşmemesi için çalışanlarının belge olmadan tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalıştırmamaları gereklidir.

Sizde yüzlerce firma bizi tercih edebilir ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

1 Bir Yanıt

  1. […] Mesleki Eğitim Belgesi Yönetmelik ağır ve tehlikeli işler mesleki eğitim kursları, ağır ve tehlikeli işlerde çalıştırılacak işçilerin mesleki eğitimlerine dair tebliğ, mesleki eğitim belgesi kanunu, mesleki eğitim yönetmeliği 2016, mesleki eğitim yönetmeliği 2017, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde mesleki eğitim yönetmeliği Önceki Yazı Sonraki Yazı […]

Bir Cevap Yazın